Nebojte se výrazných rtů

Výrazné rty nikdy nevyjdou z módy. Proto jsme si pro vás připravili seznam těch nejlepších rtěnek, tužek či lesků na rty, kterými výraznost snadno docílíte. 

Nebojte se výrazných rtů. Zdroj fotky: Weheartit.com

Nebojte se výrazných rtů. Zdroj fotky: Weheartit.com

Takovým velmi oblíbeným produktem na podporu výraznosti rtů je dlouhotrvající dvoufázová barva a lesk na rty 16H Lip Colour od české známé značky Dermacol. Možná jsme vás již o tomto produktu v předchozích článcích informovali. Každopádně se opravdu jedná o jednu z povedených barev a lesků na rty, která na rtech vydrží až několik hodin, dle názvu se jedná o šestnáct hodin. Obsahuje včelí vosk, který pečuje a zabraňuje vysušování a tvorbě šupinek; vitamin E působí jako antioxidant. Na výběr také máte hned několik různých odstínů. Pořídíte ho za cenu sto osmdesát devět korun českých.

Dalším velmi oblíbeným produktem se stala hydratační rtěnka Chubby Stick značky Clinique. Na rozdíl od dvoufázové barvy Dermacol obsahuje hned několik dalších zázračných složek, které vykouzlí perfektně výrazné rty- slída, jojobový olej, mangový olej, ozokerit, bambucké máslo, slunečnicový olej a olivový olej. Výsledkem jsou intenzivně hydratované rty, kterým byla dodána optimální porce výživy. Cena tři sta osmdesát devět korun českých.

Poslední produkt, který bude v tomto článku představen, je personalizovaná barva na rty značky MOODmatcher. Že jste o ní neslyšeli? Nevadí. Jedná se o barvu na rty, která reaguje na vaše pH a vytvoří tak odstín, který se nejlépe hodí k vaší pleti. Rtěnka je navíc zakončená zkosenou špičkou, aby byla aplikace co nejpřesnější. Výdrž na rtech je až dvanáct hodin. Cenově vyjde na dvě stě čtyřicet devět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *