Které parfémy jdou na dračku?

Zajímá vás, které parfémy patří mezi ty nejprodávanější a nejoblíbenější? My to víme! A rozhodli jsem se Vám tohle malé tajemství prozradit. Možná vás to inspiruje k nákupu anebo naopak nutkání objevit něco nového, originálního – vůně, kterou jen tak někdo nemá.

Vybavte si tři značky parfémů – tak které Vás napadly? Versace, Calvin Klein, Hugo Boss, Guess…? A teď si tipněte, které tři patří mezi nejprodávanější. Pokud budete číst dál, můžete si svůj tip ověřit. :)

1.místo získává CALVIN KLEIN EUPHORIA

Calvin Klein Euphoria Zdroj: Parfums.cz

Calvin Klein Euphoria
Zdroj: Parfums.cz

Smyslná, ale zároveň svěží a výrazná vůně s nádechem orientu, která Vám dokonale poblázní smysly. Hlava parfému obsahuje výraznou vůni granátového jablka a tomelu, nechybí ani jemné a lehké zelené tóny. Srdce se skládá ze smyslné vůně černé orchideje a lotosového květu. Základ je pak tvořen smetanovými tóny, fialkou, mahagonem, jantarem a pižmem. Prostě dokonalá kombinace, která omámila tisíce žen po celém světě. A můžu zajisté taky (samozřejmě na ženském těle)!

2. místo získává (opět) CALVIN KLEIN – ETERNITY

Calvin Klein Eternity Zdroj: Parfums.cz

Calvin Klein Eternity
Zdroj: Parfums.cz

Romantická květinová vůně, která je něžná a zároveň smyslná. Spojuje vůně konvalinky, růže, lilie a jasmínu, které společně s měsíčkem lékařským ukrývá ve svém srdci. Hlavu tvoří lehká vůně mandarinek, frézie a šalvěje, základ zase ambra, pačuli, pižmo a santalové dřevo. Hřejivé podtóny exotického dřeva se mísí společně se svěžestí a něžností květin. Ukažte, že i vy jste romantická, ale zároveň neskutečně smyslná a originální žena!

A jako bonus, jedna taková malá básnička, jako vyznání, této dokonalé vůni.

Smyslná, ale přesto lehce zranitelná. Voníš jako louka plná květů.

Zbožňuju tu vůni, a proto chci to říct celému světu.

Avšak nemusím vydat ani hlásku. Stačí jen cítit – lásku.

Lásku, která je věčná. Jsi dokonalá a já jsem ti vděčná.

Eternity, pobláznila jsi mi hlavu, díky tobě jsem lehce rozpoznatelná i v tom největším davu.

 3. místo získává Versace Bright Crystal

Versace Bright CrystalBright Crystal patří mezi „vlajkové lodě“ značky Versace. Jedná se o letní něžnou ovocně-květinovou vůni, která se lehce mísí s nádechem pižma. Na první přičuchnutí ucítíte svěží citrusové plody, granátové jablko a yuzu. Poté přechází vůně do sladšího podtónu, který je ovlivněn květy magnólie, lotosového květu a pivoňky. Celé představení vůní je zakončeno velmi jemným a čistým závěrem. Zkuste a uvidíte, jak žensky a smyslně se budete cítit!

 

Tak toto jsou 3 nejprodávanější parfémy. Jaké vůně patří mezi tu vaši TOP 3? Inspirujte nás v komentářích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *