Dopřejte svým vlasům maximum. Zaměřte se na vlasovou značku Alterna

Stále hledáte vlasovou značku, která by poskytla dokonalou péči vašim vlasům? Máte pocit, že jste vyzkoušela všechny šampony a kondicionéry několika značek a stále ne a ne to pravé? Máme pro vás řešení. Zkuste se zaměřit na vlasové produkty značky Alterna.

Zdroj fotky: Biggerbetterhair.com

Zdroj fotky: Biggerbetterhair.com

Pro koho je Alterna vhodná? Především pro ty, které mají sice silné vlasové vlákno, ale naopak jim přijde, že je velmi jemné a „neukázněné„. Z šamponu doporučujeme vyzkoušet například tento šampon pro okamžitou regeneraci. Jeho hlavní složkou je kaviárový extrakt, který je bohatým zdrojem na omega-3 mastných kyselin. Dále obsahuje například vitamín C, stavební proteiny či enzymetherapy ®, která umožňuje hlubší a cílenější pronikání dalších účinný látek.

Pokud vaše vlasy jsou vyloženě suché, doporučujeme Caviar Moisture Intense Oil Creme péči. Nejenom, že poskytuje vlasovému vláknu hloubkovou hydrataci, ale také regeneraci, zjemnění a znásobení efektu další vlasové péče. Důležitou složkou zde je hydrolyzovaný keratin, který vyhlazuje vlasové vlákno. Pak dále bumbucké máslo či avokádový a olivový olej.

Dopřejte vlasům kvalitní péči a zamiřte se podívat na všechny produkty značky Alterna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *