Dlouhé, krátké, rovné nebo vlnité? Každý účes o vás něco prozradí!

Vlasy jsou symbolem ženskosti, ale nejen to. Prozradí o vás mnohem víc, než si myslíte. Asi všechny víme, že kudrnaté značí romantickou duši, v krátkých je cosi rebelského a v rudých je ukryté sexuální napětí. Co ale znamená, když si je ostříháš? Ve chvíli, kdy se zbavuješ vlasů, se obvykle symbolicky snažíš zároveň zbavit nějakého problému.

Máte kudrnatou hřívu? Tak to máte zajisté smysl pro romantiku.

Máte kudrnatou hřívu? Tak to máte zajisté smysl pro romantiku.

Pokud barvy a střihy často střídáte, znamená to, že stále hledáte, a to nejen účes, který vám sedne, ale i životní úděl a svoji vlastní cestu. Vyjadřujete tím svou nestálost a jakousi nejistotu. Naopak, pokud lpíte na jednom jediném účesu, můžete být tvrdá a neústupná. Ale také vyjadřujete, že jste vyrovnaná a víte, co chcete.

Dlouhé vs. krátké vlasy

Ženy a dívky s krátkými vlasy jsou prý také vnímané jako výraznější a dominantnější osobnosti, které ale méně tíhnou k sexu. Dlouhovlasé ženy jsou rozpustilejší, dokážou se chovat více spontánně a někdy i dětsky. Přirozenost a svoboda jsou dvě slova, která definují dlouhé vlasy.

Zajímá Vás, co značí různé barvy na vlasy?

Blond je symbolem romantiky, a pokud se chcete odbarvit, hledáte lásku. Blond je pro někoho symbolem hlouposti, ale ve skutečnosti symbolizuje smyslnost a blondýnky jsou více žádané než tmavovlásky.

Černá hledá klid, pohodu, ale také muže dobyvatele. Dejte si na ni ale pozor. Může značit melancholii, sklon ke smutku a odtažitost.

Hnědá je spíše barva žen, které už v životě něco prožily. Pokud se pro ni rozhodnete, znamená to, že jste empatická a velmi vám záleží na druhých lidech.

Víte co značí dlouhé vlasy?

Víte co značí dlouhé vlasy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *